.

.

.

<<  Kurumsal  >>

PALMİRA AHŞAP ALÜMİNYUM; Ahşap geçmeli Alüminyum kapı ve pencere sistemleri alanında satış ve pazarlama yapmak üzere kurulmuştur.

.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

.

■ Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluşumuz; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir.

.

Kullandığı makina ve ekipman, konusunda uzman teknik kadrosu ile kısa zamanda sektörde adından söz ettiren firmamız, Ahşap Alüminyum kapı pencere konusunda sizler için çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

.

Misyon;

.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

.

Vizyon;

.

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

.

.


PALMİRA AHŞAP ALÜMİNYUM ;   Kapı Pancere Sistemleri
Tel : 0 545 493 89 28    Tel : 0 537 403 33 96
E-mail : palmirahsap@gmail.com
Konya Insaat